40-12-NO-F-BL | Box Enclosures Ltd (UK) | KGA Enclosures Ltd
40-12-NO-F-BL | Box Enclosures Ltd (UK) | KGA Enclosures Ltd
Buy 40-12-NO-F-BL - 40 Series - Box Enclosures Ltd (UK) - Competitive Pricing - Fast Delivery Times - Purchase 40-12-NO-F-BL from KGA Enclosures Ltd.
| 1+ | £3.84 |
| 25+ | £3.76 |
| 50+ | £3.65 |
| 100+ | £3.45 |
| 250+ | £3.30 |
| 500+ | £3.07 |
| 1000+ | £2.91 |
| In Stock | Please Note: VAT IS NOT INCLUDED |
40-12-NO-F-BL | 40 Series | Box Enclosures (UK) Ltd | KGA Enclosures Ltd
| Part No | 40-12-NO-F-BL |
| Product Series | 40 Series |
|---|
| Colour | Black |
|---|
| Material | ABS Plastic |
|---|
| Length | 96.2mm |
|---|
| Width | 61mm |
|---|
| Height | 25mm |
|---|
| Top Style | Flushed |
|---|
| Battery Compartment | No |
| Share Me - 40-12-NO-F-BL |  |
40-12-NO-F-BL | Box Enclosures Ltd (UK) | Enclosures - Racks - Transformers - Components