MB4W | BCL Plastic Enclosures | KGA Enclosures Ltd
MB4W | BCL Plastic Enclosures | KGA Enclosures Ltd
Buy MB4W - MB Series - BCL Plastic Enclosures - Competitive Pricing - Fast Delivery Times - Purchase MB4W from KGA Enclosures Ltd.
| 1+ | P.O.A. |
| 25+ | P.O.A. |
| 50+ | P.O.A. |
| 100+ | P.O.A. |
| 250+ | P.O.A. |
| 500+ | P.O.A. |
| 1000+ | P.O.A. |
| In Stock | Please Note: VAT IS NOT INCLUDED |
MB4W | MB Series | BCL Plastic Enclosures | KGA Enclosures Ltd
| Part No | MB4W |
| Product Series | MB Series |
|---|
| Colour | White |
|---|
| Material | ABS Plastic |
|---|
| Length | 216mm |
|---|
| Width | 130mm |
|---|
| Height | 85mm |
|---|
| Technical Drawings | PDF |
| Share Me - MB4W |  |
MB4W | BCL Plastic Enclosures | Enclosures - Racks - Transformers - Components