1456PK4WHCWW | Hammond Manufacturing Enclosures | KGA Enclosures Ltd
1456PK4WHCWW | Hammond Manufacturing Enclosures | KGA Enclosures Ltd
Buy 1456PK4WHCWW - 1456CWW Series - Hammond Manufacturing Enclosures - Competitive Pricing - Fast Delivery Times - Purchase 1456PK4WHCWW from KGA Enclosures Ltd.
| 1+ |
£88.62 |
| 5+ |
£85.52 |
| 10+ |
£81.53 |
| 25+ |
£79.76 |
| 50+ |
£77.10 |
| 100+ |
£76.21 |
| 250+ |
£75.33 |
| 500+ |
£74.53 |
| 1000+ |
£74.00 |
| 2500+ |
£73.11 |
| 88.62 In Stock |
Please Note: VAT IS NOT INCLUDED |
1456PK4WHCWW | 1456CWW Series | Hammond Manufacturing Enclosures | KGA Enclosures Ltd
| Part No |
1456PK4WHCWW |
| GTIN UPC EAN |
623980014401 |
| Product Series | 1456CWW Series |
|---|
| Colour | Walnut / Grey |
|---|
| Material | Walnut / Aluminium |
|---|
| Width | 356mm |
|---|
| Depth | 259mm |
|---|
| Height | 102mm / 28mm |
|---|
| Slope | 30 Degrees |
| Technical Drawings | pdf dxf stp 3d |
| RoHS Compliant |
Yes |
| REACH Compliant |
Yes |
| Share Me - 1456PK4WHCWW |
 |
1456PK4WHCWW | Hammond Manufacturing Enclosures | Enclosures - Racks - Transformers - Components