PP65NAZ | Evatron Plastic Enclosures | KGA Enclosures Ltd
PP65NAZ | Evatron Plastic Enclosures | KGA Enclosures Ltd
Buy PP65NAZ - PP REMOTE Series - Evatron Plastic Enclosures - Competitive Pricing - Fast Delivery Times - Purchase PP65NAZ from KGA Enclosures Ltd.
| 1+ |
£3.69 |
| 25+ |
£3.62 |
| 50+ |
£3.51 |
| 100+ |
£3.32 |
| 250+ |
£3.17 |
| 500+ |
£2.95 |
| 1000+ |
£2.80 |
| In Stock |
Please Note: VAT IS NOT INCLUDED |
PP65NAZ | PP REMOTE Series | Evatron Plastic Enclosures | KGA Enclosures Ltd
| Part No |
PP65NAZ |
| Product Series | PP REMOTE Series |
|---|
| Colour | Black |
|---|
| Material | ABS Plastic |
|---|
| Length | 56mm |
|---|
| Width | 36mm |
|---|
| Height | 16mm |
|---|
| Number of Buttons | 1 |
|---|
| Button Colour | Blue |
| Technical Drawings | PDF |
| Share Me - PP65NAZ |
 |
PP65NAZ | Evatron Plastic Enclosures | Enclosures - Racks - Transformers - Components