EVA-60-NO-FL | Evatron Plastic Enclosures | KGA Enclosures Ltd
EVA-60-NO-FL | Evatron Plastic Enclosures | KGA Enclosures Ltd
Buy EVA-60-NO-FL - EVA60 Series - Evatron Plastic Enclosures - Competitive Pricing - Fast Delivery Times - Purchase EVA-60-NO-FL from KGA Enclosures Ltd.
| 1+ |
£4.55 |
| 25+ |
£4.46 |
| 50+ |
£4.32 |
| 100+ |
£4.09 |
| 250+ |
£3.91 |
| 500+ |
£3.63 |
| 1000+ |
£3.45 |
| In Stock |
Please Note: VAT IS NOT INCLUDED |
EVA-60-NO-FL | EVA60 Series | Evatron Plastic Enclosures | KGA Enclosures Ltd
| Part No |
EVA-60-NO-FL |
| Product Series | EVA60 Series |
|---|
| Colour | Black |
|---|
| Material | ABS Plastic |
|---|
| Length | 111.5mm |
|---|
| Width | 64.5m |
|---|
| Height | 23mm |
|---|
| Top Style | Flushed |
|---|
| Battery Compartment | No |
| Technical Drawings | PDF |
| Share Me - EVA-60-NO-FL |
 |
EVA-60-NO-FL | Evatron Plastic Enclosures | Enclosures - Racks - Transformers - Components