EVA100-6A-RE-BLK | Evatron Plastic Enclosures | KGA Enclosures Ltd
EVA100-6A-RE-BLK | Evatron Plastic Enclosures | KGA Enclosures Ltd
Buy EVA100-6A-RE-BLK - EVA100 Series - Evatron Plastic Enclosures - Competitive Pricing - Fast Delivery Times - Purchase EVA100-6A-RE-BLK from KGA Enclosures Ltd.
| 1+ | P.O.A. |
| 25+ | P.O.A. |
| 50+ | P.O.A. |
| 100+ | P.O.A. |
| 250+ | P.O.A. |
| 500+ | P.O.A. |
| 1000+ | P.O.A. |
| In Stock | Please Note: VAT IS NOT INCLUDED |
EVA100-6A-RE-BLK | EVA100 Series | Evatron Plastic Enclosures | KGA Enclosures Ltd
| Part No | EVA100-6A-RE-BLK |
| Product Series | EVA100 Series |
|---|
| Colour | Black |
|---|
| Material | ABS Plastic |
|---|
| Length | 189mm |
|---|
| Width | 101mm |
|---|
| Height | 29mm |
|---|
| Top Style | Recessed |
|---|
| Battery Compartment | Yes - 6AA |
| Share Me - EVA100-6A-RE-BLK |  |
EVA100-6A-RE-BLK | Evatron Plastic Enclosures | Enclosures - Racks - Transformers - Components